fbpx
anchor
TIIMI
Tunnistamme tulevaisuuden haasteet, mahdollisuudet ja muutostarpeet.
Tunnemme puhujat, juontajat ja valmentajat.
Autamme yrityksiä uusiin tekoihin, uudistumiseen ja kasvuun.
Sonja Kuusela

Sonja Kuusela

Account Manager

+358 40 5134358

sonja.kuusela@myspeaker.fi

Kia Herold

Kia Herold

MarCom Director

+358 40 0717411

kia.herold@myspeaker.fi

Pinja Pesonen profiilikuva

Pinja Pesonen

Business Development Manager

+358 50 4776944

pinja.pesonen@myspeaker.fi

Mikko Pennanen

Mikko Pennanen

Digital Intelligence Officer

+358 50 3520654

mikko.pennanen@myspeaker.fi

Sebastian Wardi

Sebastian Wardi

Business Director

+358 45 1463012

sebastian.wardi@myspeaker.fi

Susanna Suorsa

Susanna Suorsa

Sales Director

+358 41 5452667

susanna.suorsa@myspeaker.fi

Olli Bergman

Olli Bergman

Account Director

+358 40 7053490

olli.bergman@myspeaker.fi

Tinna Lånström

Tinna Långström

New Business Development

+358 40 5236624

tinna.langstrom@myspeaker.fi

Andre Noel Chaker

André Noël Chaker

Speaker Development

+358 50 5020078

andre.chaker@myspeaker.fi

anchor
OTA YHTEYTTÄ

x
Sivusto käyttää evästeitä. Lue Tietosuoja käytäntömme Hyväksyn